Zubní ordinace

Vážení klienti, jsme moderní zdravotnické zařízení vybavené nejnovější technikou, které poskytuje komplexní stomatologickou péči.

Naším cílem je osobní přístup, individuální stanovení léčebného plánu a respektování vašich finančních možností. Naší prioritou je prevence. Dentální hygiena je základem naší stomatologické praxe. Funguje-li prevence, budou vaše zuby zdravé a krásné.

Preventivní vyšetření

Prevence předchází vzniku jakéhokoliv zubního onemocnění a je úzce spjata s dentální hygienou, na kterou klademe velký důraz. Je to to nejlepší, co můžete pro sebe udělat. Doporučujeme absolvovat preventivní prohlídky 2× ročně. Součástí je i RTG vyšetření. Vše je hrazeno zdravotní pojišťovnou. Předcházíte komplikacím a šetříte své finance.

Trvání: Individuální

Cena: Hrazeno pojišťovnou

Rentgenové vyšetření

Na našem pracovišti máme přímo u stomatologické soupravy digitální rentgen, což zvyšuje komfort při ošetření. Dále máme panoramatický rentgen, umožňující prohlédnout všechny zuby, obě čelisti, čelistní dutiny a klouby. Oba přístroje představují minimální dávku ozáření.

Trvání: 5 min

Cena: Hrazeno pojišťovnou

Protetika

Vytvoření náhrady ztracené části zubu, celého zubu, skupiny zubů i chrupu jako celku. Cílem je vysoká funkčnost a estetika.


Fixní zubní náhrady:

  • Korunky celokeramické – vysoká estetika
  • Korunky metalokeramické – vysoká pevnost a odolnost
  • Korunky fazetové
  • Fixní můstky – náhrada jednoho nebo skupiny zubů
  • Kompozitní nebo keramické onleje – náhrada části zubu

Snímatelné zubní náhrady:

Částečné nebo totální zubní protézy – snímatelné zubní náhrady, sloužící jako náhrada části zubů nebo celého chrupu. Tato náhrada není fixována a je možno ji libovolně vyjmout z úst.

Trvání: Individuální

Cena: Dle typu náhrady

Výplně (plomby)

Zubní kaz, neboli narušení zubní skloviny, je onemocnění, které poškozuje tkáně zubu. Viníkem jsou bakterie, které se přichycují na zubech a vylučují kyselinu. Léčba kazu závisí na jeho stádiu, nejčastějším způsobem je odstranění odvrtáním a vyplnění vzniklého otvoru zubní výplní. Na přání pacienta zhotovujeme „bílé plomby“, kdy se snažíme moderními materiály esteticky dostavět chybějící část zubu. Levnější variantou jsou výplně z kvalitního kapslového amalgámu.

Trvání: Individuální

Cena: Dle výplně

Léčba kořenových kanálků

V případě, že kaz způsobil zánět zubní dřeně, je nutné ošetřit kořenové kanálky. Zákrok spočívá ve změření délky kanálku apexlokátorem – RAYPEX, pročištění a rozšíření kanálku přístroji RECIPROC a ENDO IT, výplachu a zaplnění přístrojem BEE-FILL.

Trvání: Individuální

Cena: Dle počtu kanálků

Objednávky na 572 540 862

Adresa

DS-Dentes s.r.o, Obchodní 1508

686 01 Uherské Hradiště