Dentální hygiena

Klienti, kteří chodí na dentální hygienu pravidelně, předcházejí výdajům za ošetření v zubní ordinaci. Pokud budete navštěvovat dentální hygienistku pravidelně a řídit se jejími pokyny, s největší pravděpodobností nebudete vůbec potřebovat ošetření stomatologem a uvidíte se s ním maximálně 2x ročně na preventivní prohlídce.

 

Čistý zub = Zdravý zub

Na našem pracovišti klademe velký důraz na prevenci. Zubní kaz, zánět dásní a parodontitida jsou onemocnění způsobená bakteriemi  – zubním plakem. Pokud se naučíte tento povlak ze zubů správně odstraňovat, budete mít zdravé zuby i dásně. Žádné vrtání a plombování nebudete potřebovat.

Efektivní ústní hygiena

  • Jak správně pečovat o zuby a dásně
  • Individuální nácvik techniky čistění zubů a výběr vhodných pomůcek
  • Profesionálně čištění zubů ultrazvukem je součástí ošetření

Naše dentální hygiena vám pomůže s tím, jak si zuby správně čistit, kolikrát denně, jakými pomůckami a také proč. I když to ze začátku může být hodně informací, spolu to určitě zvládneme a efektivní hygiena dutiny ústní se stane vaší každodenní rutinou.

 

Alespoň dvakrát ročně na zubní hygienu

Vedle efektivní domácí péče o zuby a dásně je důležité navštívit alespoň 2x ročně dentální hygienistku, aby vše zkontrolovala, případně očistila zubní kámen nebo plak pod dásní, ani jedno doma sami nezvládnete. Dentální hygiena navíc dokáže odhalit různé problémy už v počátku a zubní lékař je potom může včas léčit.

Novinka

Airflow Prophylaxis Master

Nabízíme šetrné a bezbolestné ošetření speciálním přístrojem Airflow Prophylaxis Master s velmi jemným přírodním erythritolovým práškem, který se může bezpečně použít na sklovinu, dáseň, protetiku a k léčbě parodontitidy. Nový přístroj zároveň zuby vyčistí od pigmentů po problémových potravinách (káva, čaj a tabákové výrobky) a důkladně vyleští.

Po kompletním vyčištění přechází klient do tzv. „recallové“ fáze, kdy již dochází pouze na pravidelné kontroly.

 

Upozornění: V případě zájmu dentální hygienu provádíme také v Bojkovicích.

Objednávky na 572 540 862

Adresa

DS-Dentes s.r.o, Obchodní 1508

686 01 Uherské Hradiště